Google Reklam Kurulum

Google reklam kurulum hizmeti, firmanızın ürün ya da hizmetlerini kısa sürede hedef kitlenize ulaştırmanızı sağlayan hizmetlerimiz arasında yer alır. Özellikle Google arama motorunun, Türkiye’de en çok kullanılan arama motoru olarak belirlenmesi bu hizmetin profesyonel düzeyde sunulmasının önemini daha da arttırmıştır. Bizler de teknolojiyi ve tüm yenilikleri takip ederek sizlere sunmaktayız.

      Profesyonel tekniklerle sizlere sunulan bu hizmetlerimiz sayesinde ürün ve hizmetleriniz, dünyanın öbür ucunda olan hedef kitlenize dahi kısa sürede ve etkili bir biçimde Google sponsorlu reklam sayesinde ulaşma imkanı bulabilecektir. Böylece pazarlama maliyetlerinide düşürmüş olursunuz.

Google Reklam Kurulum Hizmetimizi Nasıl Sunuyoruz?

       Alanında uzman olan kadromuz tarafından sizlere sunulan Google reklam kurulum hizmetleri, öncelikle web sitenizin içeriğine göre hazırlanan hizmetlerdir. Bu hizmetler kapsamında ilk olarak anahtar kelime planlaması yapılır. Bu planlama sırasında ürün veya hizmetlerinizi en iyi ifade eden anahtar kelimeler analiz edilir ve bu kelimeler kullanılarak ürün ve hizmetlerinizin Google üzerinde yayınlanacak olan reklamları düzenlenir.

     Daha sonraki aşamada ise kısa ve aynı zamanda hedef kitlenin dikkatini çekecek spesifik cümleler oluşturulur. Tüm bu çalışmalar sırasında uzmanlarımız, gereksiz maliyete neden olabilecek tıklamaların önüne geçecek çalışmalar da yaparak zarar etmenizi engellemeyi amaçlar. Bu hizmetlerimiz sizlere sadece metin olarak değil aynı zamanda video ya da resim gibi görseller hazırlanarak da sunulabilir.

Tüm Cihazlar İçin Google Reklam Kurulum Hizmeti Veriyoruz

       Teknolojinin fazlasıyla yaygınlaşmasıyla birlikte internet kullanımı bilgisayarların yanı sıra tablet ve akıllı telefonlarda da yaygın hale gelmiştir. Firmamız, yeniliklere ve gelişime açık bir yazılım firması olarak Google reklam kurulum çalışmalarımızı da bu doğrultuda yenilemekteyiz. Uzmanlarımız, akıllı hedef teknolojisi ile tüm reklam çalışmalarınızı sürdürür. Bu teknoloji sayesinde ürün ve hizmetlerinizin reklamları masaüstü bilgisayarların yanı sıra laptop, notebook, tablet ve akıllı telefon gibi tüm cihazlarda görülmesi mümkün hale gelir.

      Analiz edilen anahtar kelimeleriniz hangi cihazdan Google üzerinden aranırsa aransın reklamlarınız hedef kitlenize başarılı bir şekilde arama sonuçlarında sunulacaktır. Tüm bu çalışmalarımız neticesinde Google da reklam vermek kolay ve zahmetsizce gerçekleşecektir. Yerinizden kalkmadan potansiyel müşterilerinize ulaşırsınız. Böylece az maliyetle satışlarınızı ve kârınızı artırırsınız. Google Ads hesap ve kampanya kurulumunu profesyonel olarak yapmaktayız.

 

Hızlı iletişim
  • 0532 266 3558
  • 0532 266 3558
  • info@yetisyazilim.com.tr
İletişim Formu
Hızlı iletişim

WhatsApp
Hemen Ara