Kurumsal Web Tasarım

Web Tasarım Uzmanı olarak kurumsal web tasarım hizmetlerini dönüşüm odaklı yürüterek sizlere olması gerekenin daha üst seviyesinde sunmaktayız. Teknolojik gelişmeler neticesinde internetin artık dünyanın her yerinde yaygın olarak kullanılması internet sitelerinin sayısıyla birlikte önemini de arttırmaya başlamıştır. Hedefiniz öncelikle ürün ve hizmetlerinizi online ortamda hedef kitlenize ilgi çekici şekilde sunmak ise Web Tasarım Uzmanı olarak sizlere en özel ve en etkili tasarımları sunmaktayız.

       Alanında eğitim almış profesyonel ve deneyimli kadromuz ile tüm tasarım ihtiyaçlarınızı %100 dönüşüm odaklı karşılayarak ziyaretçilerinizin web sitenizde geçirdiği süreyi maksimum seviyeye çıkarmayı hedeflemekteyiz. Web sitesi tasarım teknolojilerimiz sayesinde web siteniz ile kurumsal kimliğinizi ön plana çıkarırken aynı zamanda ziyaretçileriniz için de konforlu bir alan haline getirmekteyiz.

Profesyonel Web Tasarım Hizmetimiz

       En üst düzeyde sunduğumuz kurumsal web tasarım hizmetimiz, özel tekniklerle tasarlanarak profesyonel aşamalar dahilinde gerçekleştirilir. İlk aşamada; firmanızın üretimleri ve çeşitlilikleri bir kurgu halinde ele alınarak modern tasarım teknikleri uygulanır. Burada amacımız web sitenizi sadece hedef kitlenize ulaşabileceğiniz bir dijital iletişim aracı haline getirmek değil aynı zamanda ziyaretçilerinizi profesyonel şekilde karşılayabileceğiniz bir tasarım oluşturmaktır.

       Uzman personellerimiz, tasarım sırasında son teknoloji programlar ve kodlamalar kullanarak dijital ortamda da farkınızı ortaya koymanızı sağlar. Tasarım ve kodlama aşamalarından sonra güvenli ve konforlu bir yazılım teknolojisini kullanarak hem firmanızın hem de ziyaretçilerinizin güvenliğini üst düzeye çıkararak güvenilir bir web sitesi tasarımı sunmaktayız.

Web Sitesi Kurma Aşamalarımız

       Web Tasarım Uzmanı olarak kurumsal web tasarım hizmetimiz ile marka bilinirliğinizi kaliteli ve profesyonel bir web sitesi ile sağlamanız mümkündür. Bunun için tek yapmanız gereken kurumsal web tasarım çalışmalarımız ile donanımlı bir web sitesi çalışması yaptırmaktır. Kurumsal web tasarım çalışması kapsamında; domain, hosting, SSL Sertifikası gibi konularda kurulum sağlıyoruz. Özellikle alan adı yani domain seçimi konusunda doğrudan marka ya da hizmetin en iyi yansıtıldığı bir alan adı seçimi yapma konusunda iddialıyız.

       Web sitesi için alan adı seçimi yaptığımız müşterilerimizin web sitelerinde ihtiyaç olan en doğru hosting ile web site kurulumuna başlıyoruz. Ssl Sertifikası kurulumu ve kullanımı sayesinde web sitenizde yapılan tüm işlemlerde yüksek güvenlik sunmanız için alt yapı sunuyoruz. Bu sayede müşterinize karşı pozitif etki oluşturmuş oluyorsunuz.

Mobil Uyumlu, Seo Destekli, Admin Paneli Desteği Var

       Bunun yanı sıra Müşterilerimizin sayfayı kolayca yönetebileceği bir panel sunuyoruz. Bu web site paneli sayesinde müşterilerimiz kendi sayfalarında istedikleri gibi düzenleme yapabilmektedirler. Kurumsal firmalar için sunduğumuz web tasarım projelerinde özellikle responsive web site seçeneklerimiz ile hizmet sunmaktayız. Responsive web site yani mobil uyumlu web site tasarımlarımız sayesinde tüm sektörler için profesyonel anlamda donanımlı bir çalışma teslim etmekteyiz.

      Burada responsive web site ile sadece masaüstü bilgisayar kullanıcılarının değil, akıllı telefon ya da tablet kullanıcılarınında web sitesinde rahatça gezinmelerini amaçlamaktayız. Bütün bu aşamalarımız sonucunda A’dan Z’ye detaylı bir çalışma ile %100 müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.

Hızlı iletişim
  • 0532 266 3558
  • 0532 266 3558
  • info@yetisyazilim.com.tr
İletişim Formu
Hızlı iletişim

WhatsApp
Hemen Ara