Hakkımızda


        Bilişim sektöründe 2013 yılından bugüne çok fazla firmaya hizmet veren YETİŞ YAZILIM ® Her geçen yıl müşteri sayısını artırarak profesyonel çalışmalarına devam etmektedir. Müşterilerine en iyiyi sunmak, memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzere şekillendirilen “Empatik Hizmet” anlayışı sonucu, kurulduğu günden bugüne, YETİŞ YAZILIM ® ile çalışmayı seçmiş hiçbir müşterisini kaybetmemiştir.

        Müşterileri ile arasındaki bu bağlılığın temelinde iş disiplini ve güvene dayalı iş birlikleri yatmaktadır. Değişen teknolojik şartlar, sektörel gelişmeye ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken; YETİŞ YAZILIM ® da her geçen gün hizmetlerine dönemin şartlarına uygun yenilikler ve çözümler eklemektedir. Üretilen inovatif ve kalıcı çözümlerle, işletmelerin kurumsal değişimlerini en başarılı şekilde yönetmelerine yardımcı oluyoruz. Bunu yaparken, optimum maliyet ve süre konusunda son derece titizlik gösteriyoruz.

        İnternet dünyasında standartlara uymayan web siteleri kullanıcı ve pazar kaybederken kolay gezilebilen ve standartlara uygun web siteleri kazanıyor ve kazandırıyor. Bu standartları çok iyi biliyor ve 10 senedir taviz vermeden uyguluyoruz.  YETİŞ YAZILIM ® Olarak biliyoruz ki Müşterilerimizin kazanması bizimde kazanmamız anlamına gelmektedir.

YETİŞ YAZILIM ® Web Tasarım Çözümleri
Founder : Erdal Yetiş


WhatsApp
Hemen Ara